0
+1
-1
admin Админ. спросил 4 месяца назад
Здравствуйте. Расскажите пожалуйста, могу ли я стаять на учете в поликлинике от одного роддома, а рожать в другом и может ли врач снять меня с учета на этом основании? Укажите пожалуйста на основании какого законодательного акта.



1 ответ
0
+1
-1
admin Админ. ответил 4 месяца назад
Здравствуйте, Алла! Не волнуйтесь, Вы имеете право наблюдаться и рожать в том, лечебном учреждении, где сами захотите. Это Ваше право закреплено в Основах законодательства о здравоохранении ст.38 Стаття 38. Вибір лікаря і закладу охорони здоров’я 
Кожний пацієнт, який досяг чотирнадцяти років і який звернувся за наданням йому медичної допомоги, має право на вільний вибір лікаря, якщо останній може запропонувати свої послуги, та вибір методів лікування відповідно до його рекомендацій. 
Кожний пацієнт має право, коли це виправдано його станом, бути прийнятим у будь-якому закладі охорони здоров’я за своїм вибором, якщо цей заклад має можливість забезпечити відповідне лікування.



Ваш ответ